(4kB)
(56kB) (56kB)


OFERTA

Usługa mycia przeszkleń, fasad i elewacji budynków wykonywana jest nowatorską metodą z użyciem systemu wody zdemineralizowanej.


Woda oczyszczona z kamienia, minerałów i innych zanieczyszczeń podawana jest za pomocą pomp do specjalnej myjki na wysokość do 23 metrów.

(56kB) (56kB)

(1kB)Dzięki systemowi ultra lekkich przedłużek karbonowych operator może precyzyjnie myć okna znajdujące się bardzo wysoko.
Szeroki wybór kształtek na końcu wysięgnika umożliwia dotarcie operatorowi do takich miejsc jak kopuły, parapety, daszki .
Woda zdemineralizowana dzięki posiadaniu siły przyciągania jonów ujemnych i dodatnich usuwa zabrudzenia bez użycia chemii i wysycha nie zostawiając smug.


(56kB) (56kB)


  Użycie powyższego systemu umożliwia mycie do wys. 23 m. bez użycia podnośnika, rusztowań czy skorzystania z metody alpinistycznej.  W budynkach wyższych niż 23 metry łączymy tą usługę z metodami alpinistycznymi


  Usługa odbywa się bez szkody dla zieleni otaczającej budynek


  Z uwagi na możliwość oddalenia operatora od urządzenia jesteśmy w stanie wykonać usługę w miejscach o ograniczonym dostępie.


  Urządzenie posiada niezależne zasilanie oraz zbiornik wody co znacznie usprawnia organizację usługi

(56kB) (56kB)

  System umożliwia umycie miejsc niedostępnych dla innych metod (podnośnik, alpinista)


  Usługa obejmuje mycie: okien, elewacji, banerów, szyldów, baterii słonecznych, ekranów akustycznych itp.


  Metoda zapewnia znacznie większą wydajność w stosunku do metody tradycyjnej


  Cena usługi jest niższa od metody tradycyjnej

(56kB) (56kB)

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługą prosimy o kontakt z naszym biurem.


Nasz przedstawiciel udzieli Państwu szczegółowych informacji, umówi się na dokonanie bezpłatnego obmiaru powierzchni i przedstawi ofertę cenową.

Na życzenie klienta organizujemy bezpłatny pokaz.(56kB) (56kB)


DBAMY O NATURĘ
(14kB) (14kB)
OFERTA
(14kB) (14kB) (14kB)
| AQUA SERVICE | ul. Chmielewskiego 5b, 81-721 Sopot | tel.58 342 72 53 | Fax: 58 727 98 73 | mobile: 601 98 10 01 | Email: tyczki@aquaservice.net.pl